Obłokobujanie

12.06.2021, 13.06.2021

?

Obłokobujanie…

Naszą ofertę adresujemy do każdego, kto potrzebuje zatrzymania się i powrotu do wewnętrznej równowagi. Dlatego zapraszamy na wyjątkowe chwile w magicznym miejscu, gdzie można odpuścić wszystko i doładować baterie.

W otoczeniu rozległych lasów, na obrzeżach wsi Parpary – znajduje się nasz „Rodzinny rezerwat wolnej natury”. Teren znajduje się również w Obszarze Chronionego Krajobrazu rzeki Nogat.

Od ponad 25 lat pozwalamy, by na tych 2 hektarach przyroda „robiła swoje”, a dzicy mieszkańcy czuli się tu swobodnie i bezpiecznie.

Jako gospodarze i opiekunowie tego miejsca staramy się współistnieć z naturą w równowadze. Dlatego kojąca cisza natury, przeplata się tutaj ze śpiewem ptaków i rechotem żab, a w zaroślach odpoczywają sarny i zające.

 

Specjalnie na Was, w cieniu pachnących sosen – czekają hamaki, tak byście obejmując naturę wszystkimi zmysłami, mieli okazję przypomnieć sobie, jak dobrze jest znowu być tylko „TU i TERAZ”!
 
Co Was czeka?
  • życiowy pit-stop w pięknych okolicznościach przyrody 🙂
  • boskie hamakowanie bez ograniczeń 🙂
  • relaksacja prowadzona przez Kasię 🙂
  • spacer przyrodniczy z Aliną 🙂
  • mini-warsztat „niespodzianka” 🙂
  • pyszny wegetariański posiłek 🙂

Prowadzenie:

Katarzyna Drelich – nauczycielka szczęśliwej jogi! Takiej formy ruchu i bezruchu, który skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu w sobie ciszy i zadowolenia. Nie walcz tylko odpuść! Nie komentuj tylko zaakceptuj! Ukochaj. Edukatorka ekologiczna. Artystka. Weganka. Dzika Dziewczynka i Włóczykijka od lat zakochana w lesie i jego mieszkańcach. Aktualnie na kursie „Psychoterapia przez hipnozę”. Czarodziejka.
 
Alina Michalik – założycielka pierwszej polskiej „dzikiej szkoły” (Dzikie Studia); certyfikowany trener Pedagogiki Dzikiej Przyrody; od najmłodszych lat związana z duchowością rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej; autorka warsztatów „Duchowego Survivalu”; gospodyni terenu w Parparach; tropicielka.
Miejsce:
„Rodzinny rezerwat wolnej natury” w Parparach k. Sztumu (woj. pomorskie)
Więcej informacji:
 
Terminy: 12.06.2021, 13.06.2021
Czas trwania: 11.00 – 16:00
Koszt: 90 zł (w cenie pyszny wegetariański posiłek)!
 
Zgłoszenia*: dzikiestudia@gmail.com oraz 606 415 128
 
*Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona – pierwszeństwo mają osoby wcześniej zgłoszone.
W przypadku ewentualnego załamania pogody, zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie lub odwołanie spotkania.

Parpary koło Sztumu

Benowo 57, 82-420 Ryjewo